سوالات قبل از خرید ربات

رباتین ، یک نرم افزار مدیریتی تحت وب بسیار قوی، برای سازماندهی اکانت اینستاگرام شما است.قابلیت های منحصر به فرد این سیستم، شامل ارسال خودکار و زمان بندی شده پست ها

(به صورت عکس، آلبوم، ویدیو و استوری)، درج کامنت، لایک، فالو، آنفالو و همچنین ارسال دایرکت به صورت خودکار را فراهم می کند.

برای ثبت نام در رباتین از منوی اصلی سایت روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید سپس در صفحه ی باز شده، نام و نام خانوادگی، ایمیل، رمز عبور و منطقه زمانی خود را وارد کرده و عضو رباتین شوید.

رباتین، سه نوع تعرفه (یک کاربره، سه کاربره و پنج کاربره) برای مدیریت حساب های کاربری شما در اینستاگرام ارائه می دهد که امکان پرداخت به دو صورت ماهیانه و سالیانه وجود دارد. ویژه که تمامی این بسته ها دارای امکاناتی مانند پشتیبانی از انواع پست (عکس، استوری، آلبوم، ویدئو)، درج کامنت، لایک، فالو، آنفالو و همچنین ارسال دایرکت به صورت خودکار میباشند.

پس از ثبت نام در رباتین و انتخاب تعرفه ی مورد نیاز خود می توانید از طریق پرداخت امن بوسیله درگاه اینترنتی زرین پال هزینه سفارش را بصورت آنلاین پرداخت کنید.

رباتین دارای “نماد اعتماد الکترونیک” بوده و متعهد می شود کلیه پرداخت های اینترنتی را در بستر امن SSL و از طریق درگاه اینترنتی زرین پال پوشش دهد. با این وجود کاربران می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت، با واحد پشتیبانی سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت کنند .

سوالات متداول کاربران

پس از ثبت نام در رباتین و خرید بسته موردنظر خود، با توجه به بسته انتخابی (یک کاربره، سه کاربره یا ده کاربره) می توانید حساب های کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید.
برای اطلاع از نحوه ی افزودن حساب های کاربری، به “آموزش افزودن حسا های کاربری مراجعه کنید.

روی گزینه “افزودن پست” کلیک کنید سپس از منوی های باز شده با توجه به نیاز خود، یکی از گزینه های “افزودن پست” ، “افزودن استوری” و یا “افزودن آلبوم” را انتخاب کنید. حال، عکس یا ویدئو مورد نظر خود را انتخاب کرده، کپشن مربوطه را نوشته و زمان بارگزاری پست را مشخص کنید. رباتین، در زمان معین شده توسط شما، پست، استوری یا آلبوم دلخواهتان را در صفحه ی اینستاگرام انتخابی شما، بصورت خودکار بارگزاری می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید “آموزش ارسال پست و استوری زماندار“ را مشاهده کنید.

در صفحه ی افزودن پست، از پانل رسانه روی گزینه “حالت حذف” کلیک کنید، سپس فایل هایی را که میخواهید حذف شوند، تیک بزنید، حال روی گزینه “حذف شود” کلیک کنید.
برای اطلاعات بیشتر، بخش انتهایی آموزش ارسال پست و استوری زماندار را مشاهده نمایید.

بله، پس از افزودن پست موردنظرتان، برای اضافه کردن موقعیت مکانی (location) به آن، روی گزینه “تنظیمات پیشرفته” کلیک کنید و موقعیت مکانی خود را وارد کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید، “آموزش ارسال پست و استوری زماندار” را مشاهده کنید.

پس از انتخاب گزینه “افزودن پست”، وارد تب “افزودن آلبوم” شوید. سپس فایل هایی را که می خواهید در آلبوم قرار گیرند به ترتیب، از قسمت رسانه انتخاب کرده و به پانل پست جدید منتقل کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید، آموزش ارسال پست و استوری زماندار” را مشاهده کنید.

بله، شما می توانید جهت جلوگیری از تایپ مجدد کپشن های پرکاربرد و تکراری، قالب کپشن تعریف کنید. به منظور اطلاع از چگونگی نحوه تعریف قالب کپشن، می توانید “آموزش قالب های کپشن” را مشاهده کنید.

بله، پس از افزودن پست زمان دار، می توانید از طریق گزینه “تقویم”، پست ها و تاریخ های مربوط به هر کدام را مشاهده و مدیریت کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید، “آموزش لیست زمان بندی پست ها” را مشاهده کنید.

با انتخاب گزینه “فالو خودکار” می توانید بر اساس پارامترهایی مانند هشتگ، افراد و موقعیت مکانی، صفحات اینستاگرام موردنظرتان را بصورت خودکار فالو کنید. همچنین از طریق گزینه “آنفالو خودکار” می توانید صفحاتی را آنفالو کنید.

جهت اطلاعات بیشتر به “آموزش فالو خودکار” و “آموزش آنفالو خودکار” مراجعه کنید.

پس از ورود به صفحه فالو یا آنفالو خودکار، در تب “گزارش فعالیت” می توانید گزارش فعالیت هایی که تاکنون صورت گرفته را مشاهده نمایید.

 

جهت اطلاعات بیشتر به آموزش فالو خودکار و آموزش آنفالو خودکار مراجعه کنید.جهت اطلاعات بیشتر به “آموزش فالو خودکار” و “آموزش آنفالو خودکار” مراجعه کنید.

بر روی گزینه “کامنت خودکار” کلیک کنید. حال با انتخاب اکانت اینستاگرام موردنظرتان و انجام تنظیمات مربوط به نحوه کامنت گذاشتن، می توانید بر اساس #هشتگ، موقعیت مکانی و یا افراد خاص، برای پست های موردنظرتان بصورت خودکار کامنت بگذارید.همچنین در قسمت نظرات، میتوانید کامنت های مورد نظر خود را تعریف کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید آموزش کامنت خودکار را مشاهده کنید.

برروی گزینه “لایک خودکار” کلیک کنید. حال با انتخاب اکانت اینستاگرام موردنظرتان و انجام تنظیمات مربوط به نحوه لایک خودکار، می توانید بر اساس #هشتگ، موقعیت مکانی و یا افراد خاص، پست های موردنظرتان را بصورت خودکار لایک کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید آموزش لایک خودکار را مشاهده کنید.

از طریق گزینه “دایرکت خودکار” می توانید با تعیین سرعت ارسال دایرکت، نوشتن متن پیام و … به فالورهای خود بصورت خودکار دایرکت ارسال کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش دایرکت خودکار مراجعه کنید.

برای تغییر اطلاعات حساب کاربری خود ابتدا وارد حساب کاربری تان شوید، سپس از طریق صفحه ی پروفایل می توانید اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، زبان، منطقه زمانی، فرمت تاریخ، ساعت و ایمیل را مشاهده کرده و ویرایش کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش تغییر اطلاعات کاربری مراجعه کنید.

چنانچه متوجه شدید ربات متوقف شده است، ابتدا وارد قسمت اکانت ها شوید و اکانت مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که با پیغام "لازم است مجددا وارد شوید"مواجه شدید، دسترسی ربات به اکانت اینستاگرام شده قطع شده است، کافیست روی همان پیغام "لازم است مجددا وارد شوید" کلیک کنید و یکبار دیگر اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

برای ثبت نظرات، انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود می توانید وارد صفحه ثبت شکایات شوید سپس از طریق تکمیل فرم موجود در صفحه، مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. همچنین میتوانید با کارشناسان پشتیبانی سایت، از طریق گزینه پشتیانی، تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش ثبت شکایات مراجعه کنید.

3 رتبه برتر